Mutlu Kutlu

1975 doğumlu olan Mutlu Kutlu, ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra Trakya Üniversitesi’ne devam etmiş ve 2009 yılında da Sabancı Üniversitesinde MBA programını tamamlamıştır.

İş yaşamına 1996 yılında Güral Elektrik şirketinde başlayan Kutlu, çalıştığı dönemde Üretim, Kalite Güvence, Personel Yönetimi, Satın Alma bölümlerinde görev yapmış olup, aynı zamanda şirketin Kalite Yönetim Sisteminin kurulmasında ve belgelendirmesinde aktif rol almıştır. Ardından 1 yıl reklamcılık sektöründe proje ve satış alanında çalışmıştır.

26 yıllık iş hayatına önemli deneyimler sığdırmayı başaran Mutlu Kutlu, 2000 yılından bu yana da halen görev yaptığı Panasonic Life Solutions Türkiye’de İnsan Kaynakları ve Kurumsal Gelişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Panasonic Life Solutions Türkiye’de İnsan Kaynakları, Kurumsal İletişim, Hukuk ve Uyumluluk, Tesis Yönetimi, İdari İşler ve Yönetim Sistemleri süreçlerinden sorumlu olan Kutlu, şirketinin gelişim yolculuğunda birçok önemli projede etkin bir şekilde görev almıştır.

2005 yılından bu yana gönüllü olarak KalDer (Türkiye Kalite Derneği) Türkiye Mükemmellik Ödülü süreçlerinde Değerlendirici ve Baş Değerlendirici olarak görev almış olup, KalDer Yönetim Kurulu Üyeliğini sürdürmektedir.

  • Ünvan
    Panasonic Electric Works Türkiye, Başkan Yardımcısı
  • E-Posta
  • Web Sitesi